Kaliteli Koltuk Minderli Oyuncu Koltuğu

Kaliteli Koltuk Minderli Oyuncu Koltuğu arayışında olanların ilk durağı Sempre Mobilya.. Firmamız ürettiği 1.kalite minderden imal edilmiş olan koltukları sizlere sunmaktadır. Web sayfamızın ilgili menüsünde yer alan oyuncu koltuğumuz bir çok testten başarılı sonuç almış ve piyasada bulunan en kaliteli minder süngerine sahip olan üründür. Kurumsal sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak alanın en iyi ve en kaliteli ürünlerine sahip olmanız mümkün. Üstelik Sempre´den alınan tüm koltuklar adresinize teslim edilmektedir.

Konforlu koltuklarımızı tercih ederek sizlerde uzun seneler boyunca rahat minderlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir oyun sever için koltuğun rahat olması, minderinin rahat olması oldukça önemlidir. En kaliteli malzemeden imal edilen ve yumuşak olan oyuncu koltukları için web sitemizde yer alan ürün kategorisine göz atabilirsiniz. Tasarımlarına da özen harcadığımız bu ürünlerde tercih edilen minder kalınlığı ve minderin yumuşaklığı huısusunda tamamen sizlerin konforu düşünüldü. İskelet sistemi destekçisi olan Sempre Gamer Koltukları uzun vadede bel sorunlarının önüne geçmekte ve kısa vadede ise bel ağrılarını engellemektedir. Konfor ve ergonomi denildiğinde sektörde akla her zaman Sempre gelmektedir.

Oyuncu koltuklarının daha ergonomik olması için hareketli ve ayarlanabilir farklı bölümler yer almaktadır. Yan kısımda yer alan dayama kollarının oturma sırasında ekstra konforu koltukta bulunanlara sağladığını bilmekteyiz.

FARKLI MOD SEÇENEKLERİSempre´nin imal ettiği oyuncu koltuklarında birbirinden farklı modlar, birbirinden farklı oturma pozisyonlarını bulabilirsiniz. Her zaman oyun oynayanların kullandığı ürünler değildir, bir çok firma sürekli bilgisayar başında olan personeli için ergonomik oyuncu koltuk modellerini tercih ediyor. Gamer - Oyuncu koltuklarının sırt bölümlerindeki yatma seviyesinin belirlenebilir olması önemli bir husus. Koltukların çok daha uzun ömürlü olması için yatma açısının iyi hesaplanması da ayrıca kullanıcı için önemlidir. Yatar pozisyona gelen oyuncu koltuğunun kütle merkezinin daha geriye doğru kayması ve koltukların daha kolay devrilmesi mümkün olmaktadır. Yatar pozisyonda yük bindirilen koltuğun ayrıca kütle merkezi de kayar ve diğer parçalarına daha fazla yük biner. Farklı tasarımlı, dinamik oyuncu koltuklarına sahip olabilmek için lütfen web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayın.

Nano kaplama teknolojisi ile imal edilen şık oyuncu koltuklarında sıvı ve kir tutma durumu önleyici kumaş yer alır.  Koltuğun üzerine tutunamayacak olan kirleri rahat bir şekilde kuru bez ile bile temizleyebilirsiniz.

Sizlerde web sitemizde yer alan Sempre Mobilya koltuklarına sahip olmak için iletişim sayfamızda yer alan müşteri temsilcilerimizden bilgi & teklif alabilirsiniz. Hem hafif, hem kaliteli hemde ergonomik yapıdaki koltuklar Sempre ile Türkiye´nin bir çok şehrine kısa süre içerisinde ulaştırılabilmektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar