Kullanışlı Oyuncu Koltukları

Kullanışlı Oyuncu Koltukları sadece Sempre Mobilya´da.. Özle süngerler ve ergonomik tasarımlara sahip olan koltuk modellerimizi incelediniz mi? Adresinizden vereceğiniz siparişleriniz sizlere demonte şekilde ulaştırılmaktadır. Kısa süre içerisinde, rahatlıkla kurup, istediğinizde sökebileceğiniz koltuklar en uygun fiyatlarla Türkiye´nin her yerine ulaştırılabilmektedir.

Oyuncu Koltuklarının En çok Satanlarının yer aldığı firmamızın sunduğu bu ürün dolgun ve gösterişli bir yapıdadır. Koltuklar ayarlanabilir bel ve boyun minderleri ile kişiye özel bir oturma düzenini sunmaktadır. Sırt ve diğer fonksiyonlarında bir çok ekstra özellik yer alan bu ürün hakkında bilgi almak isterseniz sitemizdeki numaramızı arayabilirsiniz.

YENİ KONSEPT OYUNCU KOLTUĞU

Yeni Tarz, Yeni Konsept Sempre Gamer Koltuıkları ergonomik bir tasarımı sizlere getiriyor. Bu sayede konforu hissediyorsnuz. Ergonomik oyuncu koltuklarımızın hareket eder kolları, ayarlanabilir sırt açısı ve dinamik tasarımı bulunmaktadır. Masalarınıza göre ayarlayabileceğiniz dinamik koltuklarımızda hareketli olan bel minderleri, hareketli olan boyun minderleri yer almaktadır. İş modu, oyun modu film modu olarak da düşünebileceğiniz yatma pozisyonlarından size en rahat geleni seçebilirsiniz.

Ultra Konfor Sempre ile sizlere sağlanıyor. Sizler için tüm detayları düşündüğümüz ekiplerimiz ile konforu ön planda tutuyoruz. Boyun kısmında yer alan özel destek yastığı ile koltuğa bir bütünlük kattık. Koltuklarımıza web sitemizdeki ilgili menülerden ulaşabilirsiniz.

Maksimum motivasyon, muhteşem bir performans için oyuncu koltuğunu inceleyebilirsiniz.

Ortamınıza ve ruhunuza uygun rengi seçin ve ister oyuna ba?layın isterseniz iş ortamınızda çalışma koltuğu olarak kullanın. Sempre Mobilya olarak bizler yıllar süren üretim tecrübesi ve müşteri deneyimiyle; müşterilerine konforlu ve kaliteli ürünleri, iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunma gayretindeyiz. Daha fazla detay ve bilgi için çekinmeden bizi arayabilirsiniz..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar