Oyuncu Koltuğu İndirimi

Oyuncu Koltuğu İndirimi Burada! Sempre Mobilya sizlere en kaliteli malzemeden imal edilmiş, garantili oyuncu koltuğu ürünlerini sunuyor. Web sitemiden hemen göz atabilir ve anında teklif alabilirsiniz. Türkiye´nin tanınan, bilinen markaları arasında yer alan Sempre´de oyunseverler için eşsiz koltuk modelleri yer almaktadır.

En minimalist halleri ile tasarlanan ve üretilen gamer koltukları maksimum konfor ile sizlere sunuluyor. Sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde oyunculara özel koltuklarımızda çıkarılabilir boyun yastıkları ve bel yastıkları yer almaktadır. Ergonomi bizim işimiz! Ergonomik yapıdaki bu koltuklarımız sırtınızın ve omurganızın desteklenmesini sağlayacaktır.

İmal ettiğimiz ürünlerimizde ayarlamaları yapmadan önce bir çok test ve uygulamadan geçirmekteyiz. Gamerler için özel imal edilen bu koltuklarda iyi bir oturma pozisyonu ile uzun süreler boyunca ekran karşısında zaman geçirebilirsiniz. Rahatlatıcı bir mekanizması bulunan ürünümüze oturduğunuzda denge sağlanmaktadır. Dayanıklı kapalaması ve temizlenmesi kolay olan dış yüzeyi ile sizlerde en şık oyuncu koltuklarına sahip olabilirsiniz. Nefes alabilen bir kaplama yer alan ürün en aktif kullanıcılarda bile en iyi ergonomiyi sağlamaktadır. Farklı renklerde imal edebildiğimiz koltukların bir çoğu sitemizde yer almaktadır. Sitede yer almayan özel talepleriniz için yine Sempre Mobilya müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Oyuncu koltuklarımız için belirlenmiş olan maksimum ağırlık bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde ve dayanıklı olacak şekilde uzun seneler kullanabilmek için belirtilmiş olan ağırlıkların üzerindeki kişilerin kullanmaması önerilir. Dhaa uzun ömürlü ve daha sağlam yapıda kalmaları için güvenilir ağırlık altındaki bireylerin kullanılması önerilir. Oyuncu koltuklarımız için maksimum ağırlıkların ne kadar olduğunu öğrenebilmek için web sitemizde bulunan telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

YERLİ ÜRETİM OYUNCU KOLTUĞUTamamen yerli üretim olan koltuklarımızın tüm parçaları ülkemizde imal edilmektedir. Çok kuvvetli amortisörlere sahip olan gamer koltukları sessiz ve parke çizmez özellikleri ile sizlerin hizmetinde. Hem oyun oynayan kullanıcılarının hemde çalışma hayatında kullanacakların ergonomisine uygun olarak tasarlanmış olan bu koltuk modelleri kullanımı yaygın olan, ergonomik kolçaklar ile imal edilir. Uzun ömürlü oturum süngeri yer alan bu koltukları satın aldığınızda nerede olursanız olun, adresinize kısa süreler içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Kolay ve zahmetsiz bir kuruluma sahip olan oyuncu koltukları için hemen Sempre Mobilya´dan bilgi & destek & teklif alabilirsiniz.

Yastıklı yönetici ve oyuncu koltukları için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ordu Yerli Üretim Oyuncu Koltuğu

  Ordu Yerli Üretim Oyuncu Koltuğu

  Ordu'da Yerli Üretim Oyuncu Koltuğu için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi üreticileri arasında gösterilen Sempre Mobilya'da kurumsal hizmetleri size sunuyoruz, en iyi koltuklar için bizi arayabilirsiniz.
 • bahçelievler ofis mobilyaları

  bahçelievler ofis mobilyaları

  bahçelievler ofis mobilyaları olarak; tasarımı, kaliteyi, farklı olmayı, yenilikçiliği, çevreye ve insan sağlığına saygıyı değişmez ilkelerimiz olarak kabul ediyor, İstanbul da bulunan merkezimizde; projelendirme, kurumsal satış, finans ve sevkiyat biriml
 • Ağva Özel Üretim Toplantı Masası Modelleri

  Ağva Özel Üretim Toplantı Masası Modelleri

  Ağva´da Özel Üretim Toplantı Masası Modelleri aramalarınızda bir mobilya üreticisi bulmanız imkansız. Ama biz beğendiğiniz modelimizi size ulaştırabiliriz.