Profesyonel Gamer Koltuğu

Profesyonel Gamer Koltuğu arayışlarınızda rastladığınız Sempre Mobilya ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri barındıran oyuncu koltuklarını sizlere sunuyoruz. Hemen sitemizden koltuk modelini inceleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz modelimizde dilediğiniz kumaş değişiklikleri ve renk değişiklikleri yaparak imalatı yapabilmekteyiz. Hafif metaller ile imal edilen bu ürünlerde iddialıyız. Alüminyum alaşımları son derece fazla dayanıma sahip olan ürünlerimiz rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. Koltuk kumaşlarının rahat bir şekilde temizlenmesi ve kir tutmaması için geniş araştırmalar ve ar-ge çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz koltuklarımızda kalıcı lekelerin oluşmaması için tüm önlemler alınmıştır. Kuru bez yardımı ile bile rahat bir şekilde temizleyebileceğiniz Gamer Koltuklarına Sempre web sitesinden göz atın!

GAMER KOLTUK ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİZ?

Önem derecesine göre bir koltuk alırken herkesin dikkat ettiği bazı kriterler mutlaka vardır. Oyuncu koltuklarında en çok dikkat edilen konfor ve ergonomik duruş desteği olmalıdır. Bunlarla beraber konforun miktarında artış olması için kullandığımız kumaşları ve süngerleri her zaman 1. kaliteden seçmekteyiz. Koltuklarınızda rahat bir şekilde hareket edebilmeniz için yatma açısının fazla olması, sınırsız bir yatma hareketi imkanını sunması da ayrıca aranan özelliklerden olabilir. Standart olan oyuncu koltuklarının aksine Sempre´nin satışa sunduğu koltuk modeli özeldir. Hem hafif hemde kaliteli malzeme ile imal edilen bu ürün ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz.

OYUNCU KOLTUKLARINI KULLANIRKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİZ?

Bu koltuklar bize uzun seneler boyunca dayanabilmesi için özel olarak imal edilmiştir. Her oyuncu koltuğunun maksimum bir yük taşıma kapasitesi vardır. Fazladan asla bu koltuklara yük bindirmemelisiniz. Fazla yük bindirme durumlarında oyuncu koltuklarınız yıpranacak ve ömrü kısalacaktır. Kumaşlarında ve oyuncu koltuklarının derilerindeki renklerin solmaması için her daim temiz tutmanız önemlidir. En az haftada 1 kez koltuğunuzu temizlemeniz gerekir.

Koltuklarınızı kullanırken zamanla sürmenin artması olduğu durumlarda yağlamanızı öneririz. Koltuklarınızın dönüş hızında ve ergonomisinde bir problem olmaması için uygun yağları kullanarak senede 1 kez bile olsa yenilemeniz yeterli olacaktır. Bu durum hem koltuğunuzda ses olmasını engelleyecek hemde koltuğunuzun ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar