Şirketlere Özel Hazırlanan Toplantı Masa Çeşitleri ÇORUM

Şirketlere Özel Hazırlanan Toplantı Masa Çeşitleri ÇORUM ilinde sizler için 3 farklı konseptte yer alan masalarımızı sitemizde sergiledik. Çorum ilindeki Kurum ve Kuruluşlar İçin Toplantı Masası Seçimlerinizde sizlere SEMPRE MOBİLYA olarak yardımcı olmak isteriz.

Yuvarlak toplantı masaları, daha çok küçük toplantıların olduğu anlık görüşmeler için kullanılan masalardır.En ez üç kişi olacak şekilde tasarlanmıştır.Yuvarlak toplantı masalarının çapı en az 120 cm ve kalın tablalı olmalıdır. Dikdörtgen toplantı masaları, büyük bir toplantı odasına sahipseniz, dikdörtgen masa tercih edilmelidir. Masalar büyüdükçe ayak sayıları da doğal olarak artmaktadır. Masa ayaklarının koltuklarına engel olmasına dikkat edin. U toplantı masaları, toplantı esnasında herkesle rahatça göz temasına kurmanızı sağlar.Fakat kullanım yeri daha çok holdinglerde yönetim kurullarında ya da devlet kurumda büyük toplantıların yapıldığı alanlarda tercih edilir.

Her türlü modeli edinebileceğiniz toplantı masalarımızı sitemizden incelemenizin ardından hemen bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla en fonksiyonel toplantı masaları firmamızda sizlerin hizmetindedir. Adresinize kadar toplantı masalarımızı ulaştırıyoruz.

 


ARA

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • nevşehir ofis koltukları

  nevşehir ofis koltukları

  Belirtilen bu fiziki şartlarla birlikte deneyimli personelleri bünyemizde bulundurarak satıştan montaja kadar geçen süreçte müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içinde bulunmaktayız.
 • mardin ofis koltukları

  mardin ofis koltukları

  Sempre Ofis Koltuklarında bulabilirsiniz.. Ofis koltukları fiyatları hakkında araştırma yaparsanız fiyatlarımızın uygun ve diğer firmalara göre çok daha fazla kaliteli olduğunu göreceksiniz.
 • Adıyaman Farklı Tasarımdaki Yönetici Koltukları

  Adıyaman Farklı Tasarımdaki Yönetici Koltukları

  Adıyaman Farklı Tasarımdaki Yönetici Koltukları aramalarınızda bölgenizin en şık, en kaliteli ve ergonomik koltuk modellerini web sitemizden inceleyerek anında teslimat yapılması için sipariş verebilirsiniz.