ümraniye toplantı koltukları

ümraniye toplantı koltukları ergonomik bir kullanım imkanı sağlamalıdır. Genellikle amortisör sistemli ofis toplantı koltukları harekete karşı yaylanma özelliği ile oturanların konforunu sağlamaktadır.

Ayrıca bel destek paneli ile beli tamamen kavrayarak uzun süren toplantılarda dahi bel ağrısı yaşamadan oturmanızı sağlar. Destek ünitesi ile daima dik oturmanızı arkanıza yaslandığınız zaman esneme özelliği ile konforu hissetmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca toplantı koltuklarının ayakları plastik ve alüminyum olmak üzere iki detaydan üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizi sitemizde yer alan ÜRÜN KATEGORİLERİMİZDEN inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlar için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ağrı ofis koltukları

  ağrı ofis koltukları

  Lakin ofis koltuklarının fiyatlarını da araştırmanız keseniz yönünden faydalı olacaktır. Dilediğiniz ofis mobilyalarının şekillerinin alacağınız yere göre uygun olması çalışma yerinizin daha alıcı görünmesinde önemli neden olur.
 • ataşehir ofis koltukları

  ataşehir ofis koltukları

  ataşehir ofis koltukları Genel olarak ofis mobilyaları iş yerlerinde ve ev ortamında kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan kolaylıkla taşınabilen eşyalardır.
 • En Çok Tercih Edilen Yönetici Koltuğu Modelleri

  En Çok Tercih Edilen Yönetici Koltuğu Modelleri

  En Çok Tercih Edilen Yönetici Koltuğu Modelleri için SEMPRE Sitesinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Sempre Mobilya sitesinde yer alan tüm ürünler TÜRKİYE´nin her yerine kısa süre içerisinde teslim edilebilmektedir.