zeytinburnu toplantı koltukları

zeytinburnu toplantı koltukları ergonomik bir kullanım imkanı sağlamalıdır. Genellikle amortisör sistemli ofis toplantı koltukları harekete karşı yaylanma özelliği ile oturanların konforunu sağlamaktadır.

Ayrıca bel destek paneli ile beli tamamen kavrayarak uzun süren toplantılarda dahi bel ağrısı yaşamadan oturmanızı sağlar. Destek ünitesi ile daima dik oturmanızı arkanıza yaslandığınız zaman esneme özelliği ile konforu hissetmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca toplantı koltuklarının ayakları plastik ve alüminyum olmak üzere iki detaydan üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizi sitemizde yer alan ÜRÜN KATEGORİLERİMİZDEN inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlar için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Muğla Şık Makam Masaları ve Oda Seçenekleri

  Muğla Şık Makam Masaları ve Oda Seçenekleri

  Muğla Şık Makam Masaları ve Oda Seçenekleri için Sempre Mobilya sizleri düşündü, bir birinden kaliteli ürünleri web sitesinde incelemeniz için sizlere sundu.
 • ardahan ofis mobilyaları

  ardahan ofis mobilyaları

  ardahan ofis mobilyaları firması olarak sizlere özel tasarlanmış görünümü ile farklılığını ilk bakışta hissettiren yönetici serilerinden keson gruplarına kadar, her tür ve büyüklükteki ofisler için tamamlayıcı, işlevsel ve estetik çözümler sunuyoruz.
 • Adıyamanda Makam Masası

  Adıyamanda Makam Masası

  Adıyamanda Makam Masası Satan Firmalar arasında lider konumda bulunan firmamız ülkemizin tüm illerine kaliteli nakliye avantajı ile ürünlerini gönderebilmektedir.