En Çok Satan Oyuncu Koltukları

En Çok Satan Oyuncu Koltukları ile alakalı yaptığınız araştırmalarda rastladığınız Sempre Mobilya web sitesinden son dönemlerin en çok tercih eden modelini inceleyebilirsiniz. Koltukların tamamı yerli malı olup ürettiğimiz ergonomik oyuncu koltukları sadece ülkemizde değil, aynı zamanda Dünya´nın bir çok şehrinde de kullanılmaktadır.

Modellerimize web sitemizden göz atmanızın yanı sıra iletişim sayfamızda yer alan Sempre mağazalarından herhangi birinden de bizzat göz atabilirsiniz.

Ekstra destek sistemine sahip olan özel koltuk başlıklarında boyun yastıkları yer almaktadır. 2 farklı parça şeklinde yer alan koltuklarda farklı renk konseptlerimizde bulunmaktadır.

Oyunca Koltukları ModelleriEn çok tercih edilen gaming koltuğuna web sitemizden göz atabilirsiniz. Oyuncu koltuklarımızda bir çok ekstra özellik bulunmaktadır. Sağ ve sol tarafta özel kolçaklar bulunur ve bu kolçaklar sizlerin oyun sırasında en rahat pozisyonda olmanızı sağlar. Sınırları ortadan kaldırabileceğiniz özel kolçaklar için web sitemizde yer alan ilgili ürün kategorisine geçiş yapabilirsiniz. Oyuncu koltuklarımızın bir çoğunda 170 dereceye kadar yatabilen mekanizma bulunmaktadır. Ultra destek modelleri ile geliştirilen bu koltuklarımız insan iskelet yapısına en uygun olan modeller arasında gösterilir. Tasarımcılarımızın ergonomik oyuncu koltuğu dizaynlarında bir çok test ve örnekleme kullandığını bilmenizi isteriz. Sempre mobilya´nın geliştirmiş olduğu ve satışa sunduğu oyuncu koltuklarında bel ve boyun desteklerinin yanı sıra ekstra olarak bel yastığı da yer alır.

Türkiye´nin en çok satan koltuklarını en uygun fiyatlardan toplu halde almak isterseniz lütfen incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşın.

Tamamen özel bir tasarım olan Sempre Oyuncu Koltuk Modeli için sitemizden müşteri temsilcimizden teklif alabilirsiniz. Uzun yıllardır Türkiye´nin bir çok noktasına kısa sürede ulaştırdığımız koltuklarımız aynı zamanda tüm Avrupa´ya da sev edilebilmektedir. Üst düzey destek sunan ve sürekli konforu sağlayan bu koltuklarımızda ekstra boyun desteği yer alır.

Özel dikimli koltuklar için hemen bizi arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar