erzurum toplantı koltukları

Her renkte ve her özellikte toplantı koltuğu üretmekteyiz. Toplantı koltuklarımız; fileli toplantı koltuğu, poliüretan süngerli toplantı koltuğu, deri ve kumaş kaplı toplantı koltukları olarak üretilmektedir. erzurum toplantı koltukları ve  Ofis koltukları üretimi yapan firmamız Türkiye´nin en büyük koltuk üretim tesisine sahiptir.

Ofis toplantı sandalyelerimiz; ayarlı kolçaklı, sabit kolçaklı, plastik ayaklı ve alüminyum ayaklı olarak farklı seçeneklere sahiptir. Toplantı masanıza uyum sağlayacak model ve renk dışında farklı ölçülerle de farklılık yaratmaya devam ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • sultanbeyli ofis koltukları

  sultanbeyli ofis koltukları

  sultanbeyli ofis koltukları tasarımlarıyla iş yerlerinde göze hitap etmektedir. Sempre Ofis Koltukları sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutma gayreti içerisindeyiz. Sitemizde yer alan ürün kategorileri bölümümüzden tüm ürünlerimizi incele
 • elazığ ofis koltukları

  elazığ ofis koltukları

  Sitemizde yer alan Ürün Kategorilerimiz bölümünden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • Mardin Özel Üretimli Ofis Mobilyası

  Mardin Özel Üretimli Ofis Mobilyası

  Mardin´de Özel Üretimli Ofis Mobilyası sahibi mi olmak istiyorsunuz? Şanslısınız.. Firmamız Sempre Mobilya ürettiği özel kalitedeki özel ofis mobilyalarını sizlere ulaştırabilmektedir.